16 Şubat 2014 Pazar

Memnun kaldığım ürünler:
    Herkese merhaba. Sıkca kullandığım ürünleri, yeni başladıklarımı ve onlar hakkında deneyimlerimi kısaca sizlerle paylaşmak istedim.


YVES ROCHER MASQUE NUTRİ-REPARAREUR:''Tamamen bitkisel'' iddasını taşıyan Yves Rocher 'dan oldukça memnunum. İlgi ve alakaları,özel doğum günü sürprizleri de onları sevmem için büyük etken tabi ki! Lakin bu saç maskesi favorilerim arasında 3. kutuyu bitirmiş biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Bir buçuk senedir şekillendiricilerle arama duvar örmeyi becermiş olmama rağmen 3-4 ayda bir boyadığım saçlarımda yıpranma etkisini görüyorum.Saç kreminden sonra kullanıp duruladığım bu maskeyse gözle görülür farkını daha siz duştan çıkmadan ortaya koyuyor.YVES ROCHER SPRAY PROTECTEUR:Bu arkadaşımla da yeni tanıştık ama birbirimizi çok sevdik. Boyalı saçlar için renk koruyucu olan bu spray kesinlikle silikon,paraben gibi katkı maddeleri içermiyor.Ve kokusu da muhteşem! Bunu da saçlarımı taramadan önce sıkıyorum ve kolay taranmasına da yardımcı oluyor! Demirbaşlara eklendi;)


BEAUTY&CARE REDIST:%100 natural 40 yağın bileşiminden oluşuyor.İçerisinde papatya yağından tutunda,zeytinyağı,argan yağı,sarımsak yağı,ayçiçek yağı avakado yağı... vs yani ne ararsan var yağı mevcut. Banyodan yarım saat önce saçıma yedirip bekletiyorum. Kokusunun çok güzel olduğunu söyleyemeyeceğim ama durulandığında koku falan kalmıyor.YVES ROCHER EXPRESS EYE MAKEUP REMOVER:Yine bir Yves ürünü.Yağ bazlı olan bu makyaj temizleyicinin bitkisel olması tercih sebebimdi.Daha önce Maybelline Göz Makyajı Temizleyici 2 si bir arada'yı kullanıyordum.Yine yağ bazlıydı fakat her defasında gözümü yakıyordu bu sebeple şikayetçiydim kendisinden.Bu ürünümdeyse öyle bir problem yok ve gayet keyfimiz yerinde =) Bu arada göz doktorları göz makyajını Dalin Bebek Şampuanı'yla temizlemeyi tavsiye ediyor sizinle de paylaşmış olayım.


  
BİOBELLİNDA YÜZ TEMİZLEME JELİ: Annemin Biobellinda satmasıyla hayatıma giren bir ürün.Çoğunuz duymamış olabilirsiniz şayet bende 6-7 aydır tanımaktayım.Yves gibi Biobellinda da tamamen bitkisel olarak elde edilmiş ürünler olduğunu savunan bir marka.Normalde NEUTROGENA MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ'yle sildiğim cildimi az sonra tanıtacağım AVON Gentle Cream Cleanser'ı kullanarak tamamlarım.Ama bir aydır bunu kullanıyorum.Mavi tanecikleri ve beyazlatıcı etkisiyle masaj yaparak uygulayıp,ılık su ile de duruluyorum.


AVON GENTLE CREAM CLEANSER:Avon zaten çoğumuzun hayatında yer edinmiş,demirbaş listemize en az bir ürününün yer aldığı bir marka.Bu solüsyonundan da oldukça memnunum ki gördüğünüz üzere iki sıkımlık canı kaldı.Yine masaj yaparak uygulayıp,ılık su ile de duruluyorum.


AVON MİNERALLİ ÇAMUR MASKESİ:Bu da uzun zamandır kulladığım ürünlerden biri.Haftada bir kez uyguluyorum temiz cilde.Yüzde donan ve hareket dahilinde çatlayan maskelerden olan planet spayı , ciltte 5-10 dk bekletip duruluyoruz.Ölü deniz mineralleri içeren maskemiz fazla yağı temizlerken,genişlemiş gözenekleri de küçültüyor.
YVES ROCHER HYDRA VEGETAL: Salatalık özü içeren canlandırıcı tonik.Yüzümü yıkadıktan sonra bir pamuk yardımıyla gece ve gündüz uyguluyorum.Çok çabuk tükettiğimi ve kullanımımdan sonra da siyah nokta problemi yaşamadığımı belirteyim.Yani oldukça memnunum kızlar;)YVES ROCHER ROLON:Yves'in bana doğum günü hediyesiydi bu bitkisel rolon.Normalde NİVEA'dan özellikle siyah-beyaz'dan vazgeçmem mümkün değil.Ama organik olması çarpıcılığıyla, hediye de gelince denemeden edemedim.Kokusuna bayılıyorum.Açıkçası terleme problemi yaşayan bir insan değilim bu sebeple 7/24 etkiye sahip olduğunu iddaa edemem. Fakat satış danışmanı çok sevilen bir ürün olduğunu belirtmişti.Bugünlük benden bu kadar canlar.Öpüldünüz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Durma haydi, sende söyle fikrini :) Ne düşündüğün benim için çok önemliiii!