14 Temmuz 2012 Cumartesi

Çaylak Blogger Tatil Yolcusu...

      


      Herkes çooooktaaaan gitti mavi derinliklere bol bol da yüzüp , güzel güzel güneşlendi de geldi bile.Ama artık sıra bende.Şöyle bir kaç günlüğüne Balıkesir'e doğru yolculuğa çıkıyorum yarın nişanlımla.


      Bavulumu hazırlamak pey zorladı beni.Gerçi bu hep zorlandığım bir nokta :) Bir türlü vazgeçemiyorum birilerinden. Ama onu da seviyorum şu şortumla çok güzel oluyor ama bunu bununla giyerim diye diye çoğalıp gidiyor. Elemek için bakıyorum anca 1-2 si çıkıyor bavuldan üzüle üzüle. Ama sonunda öyle ya da böyle olması gerekenden biraz fazlayla bavulumun fermuarını çektim. O zaman yarına kalmasın Balıkesir yolcusu. Ordan nereye kim bilir? Nereye eserse. Edremit,Akçay,Altınoluk,Ayvalık belki Geyikliye kadar ordan Bozcaada falan. Bilmiyorum artık dönüşte güzel fotoğraflarla sizinle olacağım inşallah.Şimdilik kendinize çooook iyi bakın. Öpücükledim.

     

3 yorum:

  1. Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sizlere en iyi tatil imkanını sunan antalya otelleri adına teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

    YanıtlaSil
  2. Paylaşımlarınızı yakından takip etmekteyim . Böyle fırsatlar heryerde yok . Tatil grubu olarak paylaşımlarınızın devamını bekleriz .

    YanıtlaSil

Durma haydi, sende söyle fikrini :) Ne düşündüğün benim için çok önemliiii!