14 Haziran 2012 Perşembe

Geri Döndüüüüm! :)

   
   2 buçuk ay aradan sonra özlemini sürdüğüm bloğuma dönebildim nihayetinde. Ne yaptın bunca zaman, unuttun mu yoksa canın mı istemedi derseniz hiçte öyle değil aslında.
  
   Mayıs ayı çok yoğun geçti benim için. Malum Felsefe okuyorum. 10. Felsefe Günleri Sempozyum'u düzenledik Amsterdam Belediyesi ve Amsterdam Üniversitesiyle birlikte. Çok yorucu ama çokta doyurucu bir etkinlikti Spinoza'ya dair. Proje aşaması, Stantlar, reklamlar falan derken tüm vaktimizi aldı mayıs ayı boyunca.


   Onun hemen ardından gelen bahar şenlikleri ve finaller. Tüm bu yoğunluk ancak dün sona erdi ve son finalimi de verip bugün buradayım! Sizleri çok özledim:) Gelir gelmez neler yaptıklarına dair duyduğum heyecan ve merakla blogları keşfe çıktım. Yavaş yavaş tatil esintileri gelmiş. Kombinler renklenmiş. Çok beğendim çok güzel postlar var. Şimdi sıra bende. Tekrar aktif ve güncel olmanın vakti geldi... ;) sevgilerle. xoxo.

2 yorum:

 1. Hello! After visiting your blog, I invite you to join us in the "International Directory Blogspot"
  For this is the very simple, just follow our blog, enter your Country, your blog url, and you will automatically integrate into the Country list.
  We are fortunate to be on the Blogspot platform that offers the opportunity to speak to the world to share with us the different passions, fashion, paintings, artwork, photos, poems and so be able to find in other countries people with similar passions.
  I think this community could also interest you.
  We ask that you follow the blog "Directory"
  Follow our blog gives you twice as many possibilities of visits to your blog! Thank you for your understanding
  Please follow our blog is very appreciate
  Have a great day with the hope that you follow our blog "Directory".
  After your approval to join us, you will receive your badge
  Regards
  Chris
  I follow your blog, I hope you'll like
  To find out, click on the link below:
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Welcome. Thanks for the invite. "International Directory Blogspot" a very good platform. International's great to have. I have followed. And try to be active. See you later. :)

  YanıtlaSil

Durma haydi, sende söyle fikrini :) Ne düşündüğün benim için çok önemliiii!